Jdi na obsah Jdi na menu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucka - odměna

7. 10. 2010 14:15

Děkuju ! to je ta nejlepší odměna za celoroční práci s dětmi :)

Dětem patří velká, zasloužená gratulace a rodičům poděkování za jejich podporu na závodech :) Snad nám v Karlových Varech roste další generace, která atletiku zase pozvedne tam, kde byla v KV dříve !!!

Olda Dvořák - PŘÍPRAVKY 2010

7. 10. 2010 13:50

MOC a MOC gratuluji všem čtyřem družstvům přípravek Triatletu. Čtyři medaile, 2x zlato - SUPER. Lucko skvělá práce. Díky. O.D.

Olda Dvořák - Priority

3. 9. 2010 9:29

Všem díky za morální podporu a jsem moc rád, že to vidíme stejně. Ještě jednou díky. Myslím, že už není potřeba dalších komentářů. Olda D.

Zdeňek Vojtěch - Priority...

2. 9. 2010 21:42

Musím prostě reagovat na tyto komentáře, protože si mýslím, že mé informace jsou tzv. "z první ruky". Nevynechám totiž žádný trénink a o závodech ani nemluvě. Hned úvodem musím podotknout, že s Oldou máme za sebou nejednu slovní výměnu názorů. Nemusím se vším souhlasit, můžu mít jiný názor. Ale v tomhle případě s Oldou a s Luckou musím souhlasit a musím se jich zastat.

A teď už tedy k prioritám... Dnes jsem na tréninku napočítal 37 dětí! Celkem jich je v Triatletu více než 50. Ti všichni trénují 3x-5x týdně, podle věku. Představte si jen přípravu tréninků. Vždyť jsou tu sprinteři, vytrvalci, trénují se technické disciplíny. To se dále dělí na věkové kategorie - od předžáků po dorost! Každá tato skupina trénuje něco jiného. Je toho prostě hrozně moc, co Olda s Luckou pro své svěřence dělají. Nechci to tady vyjmenovávat, každý kdo má co do činění s atletikou či jiným sportem ví moc dobře, o čem mluvím. Takže jestli někdo váhá, co je v Triatletu prioritou tak ať se podívá na ČAS (atletika.cz), tabulky, statistiky. Ať se podívá na to, že družstvo dorostenců podruhé za sebou postupuje do semifinále MČR, ať se podívá na tabulky předžáků a předžákyň. To vše jsou výsledky práce Oldy a jeho dcery... To jsou ty priority Triatletu...

A jestli při tak časově náročném tréninku svých svěřencu má ještě čas a hlavně sílu na to, aby sám závodil - a ješte k tomu úspěšně, tak kloubouk dolu před ním. A to, že o tom napíše je jedině dobře, protože to jsou autentické a motivující postřehy ze závodů. Pokud se zdá článek někomu zbytečný, tak proč ho čte?

Nenech se Oldo ovlivňovat... Jdeš správnou cestou a ve své dceři máš obrovskou podporu. Za sebe mohu říct, že budu nadále pomáhat - jsem totiž rád, že můj syn závodí už roky pod vaším vedením.

Petr Klíček - "priority"

1. 9. 2010 19:58

Ahoj všem,

hledal jsem místo kam bych dal odkaz na fotky, co udělala Radka Lelková v sobotu v Sokolově a narazil jsem na tuto, pro mě nepochopitelnou diskusi o "prioritách klubu". Nejdřív tedy http://radlel.rajce.idnes.cz/Sokolovsky_Triatlon_2010/#
a teď musím připojit svůj komentář. Je legrační, když někdo na základě několika zveřejněných reportáží závodníka je schopen posuzovat, co je a není prioritou klubu, jehož je závodník trenérem. Já v tom vidím pouhou závist. Nechci být patetický, ale smekám klobouk Oldo. Vím o čem mluvím :-) Vydrž, nenech se znervózňovat, piš dál, závoď dál a hlavně trénuj dál!

Lucka - odpověď

1. 9. 2010 9:23

Nikdy jsem od nikoho neslyšela, že by měl být prioritou klubu táta (Olda Dvořák), nikdy se mě na to nikdo neptal. Spíš naopak. Všichni mí přátelé, známí, příbuzní, ho obdivujou, za to, že v jeho věku stále sportuje, a to velmi aktivně. Myslím, že i naši závodníci ho podporují, když mu třeba na triatlonu ve Varech nebo Ostrově přijdou zafandit a zatleskat mu k jeho výkonu. To, že se aktivně zúčastňuje závodů není přeci nic špatného ba naopak !!! Já tátu obdivuju za to, že se vždy se vším dokázal poprat, ať to bylo ve sportu nebo i v osobním životě a vždycky si dokázal najít nový impuls a novou, další chuť. V rodičích jsem měla vždy velkou podporu ve sportu, ikdyž jsem nebyla žádná hvězda. Díky tátovi jsme se dostala k trénování a je pořád mým velkým vzorem, pro rady si nemusím chodit daleko :-) Upřímně mohu říci, že když to teď zabalí, balim to i já !!! V jednom člověku se nedá zvládnout vést klub o tolika členech, kterých za krátkou dobu celkem přibylo. Starší závodníky nejsem schopna vést tak dobře jako táta, díky prozatím malé trenérské praxi, to se nestydím říci otevřeně. Zkušenosti nabírám pořád a stále budu.
Trénuju proto, že mám ráda "naše" děti (někteří už takové děti zase nejsou) a na 100 % můžu říct, že vždy byly v klubu prioritou číslo 1. Ono chodit denně do práce na 8 hodin, starat se o domácnost, zvířata a chodit několikrát týdně na stadion trénovat (a vést další agendu, která ke klubu patří, zajišťovat pronájmy, schánět peníze, plánovat soustředění atd.)- to není jen tak, to bez tý lásky dělat nejde !!! a pochybuju, že by to táta dělal kvůli sobě a pro sebe !
Jak psal táta, budeme rádi za další případné komentáře, jen prosím, nebojte se podepsat.

Olda Dvořák - Pavel Novák

1. 9. 2010 8:45

Ahoj veřejnosti,Ivano. Od roku 1978 se věnuji trenérské činnosti. Po skončení závodní kariéry, nijak excelentní výkonnost to nebyla, jsem pokračoval v rekreačním sportování a trénérské práci dodnes. Někdy z menšími úspěchy, někdy z většími, ty připomínat nemusím, ty máme každý ve svých srdcích a hlavičkách. Až na malé vyjímky jsem za svou neměl žádnou odměnu, myslím finanční, neb tato činnost se v atletice a triatlonu dělá opravdu pro radost svou a svěřenců. Teď se tady dozvídám něco jako, že jsem se svým sportováním prioritou TRIATLETU. Ivano,i veřejnosti, tedy si to vůbec nemyslím. Jestli to jen chvilku, po mojich komentářích, tak vyznělo, všem se MOC a MOC omlouvám.Vůbec jsem netušil, že to někdo vzhledem k naší práci v oddílu to může takto vidět, škoda. Moc bych chtěl požádat i další čtenáře, veřejnost, o pár řádek souhlasných i nesouhlasných, připadám si totiž opět velmi rozpolceně. Musím tu na veřejnosti, ale i Ivaně otevřeně říci: není mi dvacet, práce a trénovaní mi zabere spoustu času, ale i energie, mnohokrát jsem, cca před 5ti lety velmi, zvažoval zda pokračovat s trenérskou prací. Pokračuji, díky Lucce, která má nesmírnou chuť na moji předchozí práci navázat a navazuje.Už dnes má moje uznání za obrovský kus práce, který pro oddíl odvádí. Je stejná jako já. Vyjímky nemá ráda. Věřím, že jí to vydrží. A právě proto, že prioritou nejsem opravdu JÁ, pořádáme Rolavu,Loket,Okruhy,Časovku, Kros, pomáháme na Novoročním běhu apo. Jestli to všechno je málo a několik mojich nesourodých popisů triatlonů je tak velkou škodou, tak velké PARDON.
Ten Pavel Novák v nadpisu zpívá jednu krásnou písničku-vyznání. Ahoj všichni. Snad jsem to zase nezvoral. Olda Dvořák.

Ivana Novotná - články

31. 8. 2010 22:12

Mnoho lidí v našem klubu vynakládá velkou snahu proto, aby se dětem i trenérům dobře trénovalo a měli k tomu, co nejlepší podmínky. Naše stránky sleduje široká veřejnost a také komentuje Oldovi články...několikrát jsem se dostala do nepříjemné situace, kdože je v našem klubu vlastně prioritou. Ivana

Lucka - čtenář

31. 8. 2010 8:43

Čtenář chtěl být anonymní, moc se mu to nepovedlo, vzhledem k tomu, z jakého PC psal.... člověk se nestačí divit ! (čtenář je totiž z našich řad)

Olda Dvořák - Coach

27. 8. 2010 9:20

Píšu rád o tom co nikdo jiný nepopíše. Jen já vím jak se mi závod vydaří, jak ho prožívám, atd.Musím přiznat, že mě inspiroval Honza Sokol a protože moc rád čtu jeho komentáře, zkusil jsem to také. Pokud i někdo další pošle Lucce /administrátor/ svůj příběh, není problém ho zveřejnit. A díky všem za vyjádření názoru. Olda D.

Lucka - odpověď

27. 8. 2010 9:03

Jen těžko může někdo popsat líp závod, než sám závodník :-)

čtenář - Trenér

27. 8. 2010 9:00

...poznal jsem, že o sobě rád píšeš...čtenář

Olda Dvořák - Trenér

26. 8. 2010 13:33

Nejsme. Stačí číst výsledky i ostatních, především mládeže. Jsme především atleti. Triatlon je u nás na úrovni HOBBY, ale to si asi poznal trenére. Teď triatlony skončí, tak sleduj dál a klidně zase napiš. Olda D.

čtenář - Trenér

26. 8. 2010 8:29

...z těch článků se zdá, že jste oddíl jednoho muže...čtenář:-)

Lucka - děkujeme

4. 1. 2010 15:42

Všem zdejším, emailovým a osobním gratulantům ještě jednou za celý klub děkujeme :-)

mivolek - Přání do nového roku

2. 1. 2010 15:06

Vše nej v novém roce celému klubu i jeho trenérům a funkcionářům přeje za sebe i ŠAK Chodov- M. Volek

Tomáš Vojtěch - PF 2010

24. 12. 2009 17:36

Hodně štěstí, zdraví, životních úspěchů do roku 2010 přejí Vojtěchovi. P.S. Pozor na kosti... :)

tamara - prani

23. 12. 2009 20:32

Krasne proziti vanocnich svatku a stastny Novy Rok 2010 plny vynikajicich sportovnich uspechu preje vsem triatletakum
Tamara

Lucka - pozdrav do Francie

22. 7. 2009 14:50

Tak jižní Francie momentálně, tam musí být krásně. Tak to se určitě v tom srpnu uvidíme :-) zatim se měj ahoj

tami - bonjour

22. 7. 2009 14:45

Ahoj Luci
nachazim se momentalne v jizni Francii.Jsem tu na 3 mesice. V srpnu jedu na 10 dni domu,tak planuju vyrazit na kolo nebo plavat s tvym tatkou. No a na konci srpna se vracim do Dublinu.Nasla jsem dobrou rodinu,takze vsechno je ok a snazim se vydelavat nake prasule.
Mej se pekne pa