Jdi na obsah Jdi na menu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

David (Bad Santa) Kloz - Pozde, ale prece!

25. 2. 2008 22:39

Oldovi - vse nejlepsi k svatku...

Tomáš Vojtěch - Blahopřání

20. 2. 2008 19:51

Vše nejlepší Oldřichu Dvořákovi k svátku přeje Tomáš.

ivča - Závody pro nejmenší

13. 2. 2008 9:14

Oznamuji,že budou ještě jedny halové závody ve čtvrtek 21.2.2008 v tunelu v Sokolově,sledujte stránky AK Sokolov. AHOJ!

Olda Dvořák - Elasťáky

7. 2. 2008 10:58

Tak už je Míša má. Naštěstí jezdí Vláďa Denk do K.Varů na volejbal. A ještě za omyl dodal čokoládu.
Díky. Olda Dvořák

Lucka - ztracené elastické kalhoty

4. 1. 2008 9:37

S nálezcem elasťáků jsme už v konkaktu, Míša může být bez obav. Mějte se ahoj Lucka

Denisa - Misky elasticke kalhoty

3. 1. 2008 21:24

Miso na Ak Sokolovu se pise ze je nasel Honza Sokol mas tam na nej telefon tak mu zavolej ahoj Denca

Lucka - ztracené elastické kalhoty

2. 1. 2008 11:39

CHtěla bych požádat, pokud jste náhodou někdo našel na Novoročním běhu v Doubí na dámských toaletách elastické kalhoty černé + červené barvy, ozvěte se nám. Patří naší žákyni Míše Pastorové. Kontakt na Míšu je 722 772 702, prosím raději SMS, chodí do školy. Nebo kontaktujte mě 777 578 464. Děkujeme MOC. Lucka Dvořáková

Olda Dvořák - Nový Rok

1. 1. 2008 8:05

Všem sportovcům, a především členům Triatletu Karlovy Vary přeji do roku 2008 pevné zdraví, štěstí, dobré výsledky ve škole i ve sportu, spoustu krásných zážitků ze závodů,soustředění i tréninku. Bezvadný kamarády, hodné a pozorné spolužáky. Ať se Vám plní téměř všechna tajná přání.
Trénér Olda Dvořák.

Pribičinovi - PF 2008

31. 12. 2007 19:04

Všechno nejlepší do Nového
Roku, hodně zdraví a mnoho sportovních úspěchů
přejí Pribičinovi

Tomáš Vojtěch - PF 2008

24. 12. 2007 12:38

Příjemné a klidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup (Svatošky :-D) do nového roku 2008 přeje Tomáš Vojtěch.

Lucka - Dresy jsou již hotové

21. 12. 2007 9:45

Dresy jsou již hotové, po novém roce je hned dostanete natištěné. Hezké Vánoce. Ahoj Lucka

Lucka - dresy

1. 10. 2007 9:10

Tak mládeži, dneska je poslední termín k kodevzdání dresů, aby jsme je mohli nechat do pátku natisknout, tzn. že byste je měli mít na Jáchymov hotové. Pro nové členy i dospěláky !!! je možné si objednat také dresy, jsou k dispozici všechny velikosti i dětské i dospělácké, ceny jsou více než skvělé, tak neváhejte. Ve čtvrtek na tréninku budeme dávat dohromady společnou objednávku. Hezký týden ahoj Lucka

Olda Dvořák - Dresy

11. 9. 2007 11:34

Tak jsem vás všechny co byli v Plzni viděl ve fotoalbu a dresy jsou krásné. Samozřejmě gratuluji k vašim medailím a výkonům. Jak napsala Lucka, kdo chodil o prázdninách je kousek dál. Tak makejte a příští prázdniny TAKYYYY. O. Dvořák

Franta - Reakce na Kršnáka Jakuba

30. 8. 2007 1:15

Ja jsem zavod nejel tento rok, ale hodne me zarazily Vase reci ( Jakuba Krsnaka) o p. Dvorakovi a nasledne odkazy na stranky ČSTT. Proste typicky Cech, nekde neco slysel, cetl a hnedka se tim ohani. Zamyslete se taky nad sebou drive, nez napisete takova plky, ktere jste napsal!!!

Olda Dvořák - Teplá

29. 8. 2007 9:49

Myslím, že Honza vystihnul ve svém příspěvku vše dokonale. Chování oněch zmiňovaných pořadatelů je neomluvitelné. Sám rovněž jsem pro jednu startovku s označením LICENCÍ KV kraje atd. atd. , opakoval bych to co Honza jednoduše popsal. Bohužel pořadatel má právo na své závody a jak je vidět budeme muset o místě pro mistrovský závod uvažovat /snad se po letošním problému pořadatele podaří přesvědčit a poučit o některých závodních specifikách, časy plavání, po kole apod./. Není to jen o množství pořadatelů, ale také o kvalitě/jejich schpnostech/. O.D.

Honza - takže k Teplé

29. 8. 2007 9:19

Na triatlonu v Teplé jsem byl letos podruhé, a ač je to moc pěkný závod (svým zázemím, tratěmi i v celku kvalitním pořadatelským týmem), doposud jsem nepochopil způsob pořádání tohoto závodu. Proč je závod, kdy všichni platí stejné startovné, startují ve stejný čas a na stejných tratích a hlavně se porovnávají mezi sebou rozdělen na závody dva? Na závod licencovaných závodníků v KV kraji a na závod ostatních – nelicencovaných a licencovaných v jiných krajích. Lehce se tak stane, že závodník vlastně neví, do čeho se přihlásit, pořadatelé také téměř nic neví a když vidí jakoukoliv licenci, zapisují závodníka do mistrovství. A tak se stane to, co se stalo letos p. Krsňákovi a p. Švarcovi (paradoxně 1. a 2. závodníkovi v cíli). Při prezentaci se přihlásili do mistrovství KV kraje, kde ale opravdu s Plzeňskou (resp. Domažlickou) licencí vyhlášeni být nemohli. Hlavní pořadatel (Nohejbalový klub) místo toho, aby okamžitě zareagoval a tyto závodníky dodatečně vyhlásil se od všeho distancoval a do mikrofonu pořád opakoval něco o svých kategoriích, z čehož jsem opravdu nebyl moc moudrý. Pořadatelé, kteří stáli v depu dokonce mluvili o tom, že když si budou závodníci stěžovat, můžou “dostat přes držku“. To bylo opravdu nechutné a když jsem je na to upozornil, dostalo se mi odpovědi, že si v tom mají udělat pořádek inženýři z Varů, kteří kvůli tomu přijeli. Takže vážení pořadatelé z NK Teplá, ing. Havlíček a p. Dvořák přijeli jako zástupci VV Karl. kraje vyhlásit mistrovství kraje, což proběhlo podle všech pravidel a regulí.
Pokud chcete předejít podobným problémům v příštích ročnících, navrhuji Vám udělat jednu kompletní výsledkovou listinu a vyhlásit závodníky tak, jak opravdu přiběhli. Z této listiny se pak vyberou závodníci s licencí v KV kraji, kteří dostanou od TT svazu medaile a diplomy. Přesně takhle to funguje na všech atletických závodech, které jsou zároveň nějakým mistrovstvím. A nakonec, pokud chcete tomuto triatlonu zachovat amatérský ráz, což je zřejmě důvod toho, proč je “rozdělen na dva“, můžete z výsl. listiny vybrat a vyhlásit závodníky “místní“, tj. ty, kteří se při prezentaci přihlásí za město Teplá (popř. nejbližší okolí) – Tepelský muž.

Za AK Sokolov
Jan Sokol

Lucka - komentáře

28. 8. 2007 15:00

Ok,aby jsme dali možnost ostatním reagovat, tak jsem zpátky zařadila příspěvěk vítěze z Teplé.
Jen doufám, že se tady nebudou rozjíždět nějaké hádky a tak podobně, toho si myslím příznivci sportu, např. v sobotu v Teplé užili dost a dost.
Hezký zbytek týdne všem, ahoj Lucka

Jakub Kršňák, 25. 08. 2007 21:40 - závod v Teplé 2007 pouze pro někoho

28. 8. 2007 14:58

Již bylo dost řečeno přímo na závodě v Teplé, ale pořád mi nikdo nedokázal vysvětlit, proč stejný závod v roce 2006 byl vyhlášen úplně jinak než ten letošní. Proč jste si pane Dvořák tento závod udělal pouze pro licence vydané v KV kraji a proč se tohoto závodu nemohli zúčastnit sporotvci s licencemi vydaných v jiných krajích, kdy tito závodníci byli diskvalifikování. Samozřejmě udělám dotaz na ČSTT do Prahy, jelikož s takovýmto postupem jsem se nejenom já, ale i ostatní setkali poprvé. Pane Dvořák, rovněž jsem si přečetl některá hodnocení k Vaší osobě na stránkách ČSTT a nevyjadřují se o Vás nějak lichotivě (viz ČP ve Varech dne 19.08.07). Rovněž se mě velmi dotklo, že hlavní pořadatel do mikrofonu přede všemi sdělil, že pokud se nám něco nelíbí, nemusíme sem jezdit. To je vrchol neslušnosti a měl byste se společně s organizátory nad sebou zamyslet. Ten závod jsem jel jako každý jiný a k mé smůle jsem ho vyhrál a vyplním přání organizátorů, že už mě tam nikdy neuvidí.

Olda Dvořák - Komečntáře-sublimace

28. 8. 2007 14:46

Honzo,
komentáře, které nejsou pravdivé, jsme se rozhodli smazat. Ale pokud chceš komentovat Teplou udělej to bez ostychu, případně ten problém s Kršňákem také. Ty víš o co jde, tak věřím, že na to máš názor třeba jiný, ale objektivní.
Olda D.
P.S. Prapodivné se mi zdá, když někomu na parkovišti ještě před přihlášením vysvětluji, nemožnost startovat na mistráku kraje a pak tam je zapsán /Sl. VŠ Plzeň/. Nehledě k tomu, že na závodech v Německu startoval pod Chebem, stejně i na Chodovce a myslím, že i v Mariánkách. Snad nelze startovat za oddíl jak se ti to hodí. Máš-li licenci cti klub. Jakube tato část je i pro TEBE!!! O.D.

Honza Sokol - Mizení komentářů?!

28. 8. 2007 12:28

Ty vogo, tady mizí komentáře??? To tedy není moc pěkné! Zrovna jsem chtěl reagovat na příspěvek p. Kršnáka...a on nikde...:-(