Jdi na obsah Jdi na menu

Den boje za svobodu a demokracii... závodilo se v Kadani

18. 11. 2011

Výsledky závodu zde

Malá skupinka Triatleťáků v čele s trenérem Oldou Dvořákem vyrazila o státní svátku do Kadaně, kde si pořadatelé připravili příjemný běh na 5 km, pro mládež kratší tratě. Jak je vidno z události, kterou měl k dispozici pořadatel na Facebooku, jeho komentář po závodě zní, takovou účast jsme nečekali :) Závodníků tedy bylo dost a naši se také neztratili. 

Péťa Klíček (2006) na trati 150 m doběhl na 2. místě, jako jediný člen z přípravky dorazil dobrovolně s rodiči do Kadaně. 

Na trati 2,6 km 1. místo obsadila Klára Machková (1995), soupeřku z Chomutova překonala o 10 vt., na stejné trati pak nováček v Triatletu Filip Novák (1995) obsadil pěkné 2. místo, ten měl kategorii již pěkně nabitou. Na hlavní 5km trati obsadil mezi juniory 3. místo Matěj Vrba (1993), když bojoval také s Chomutovským soupeřem o bronz, o 3 vt. byl nakonec třetí. Bára Pribičinová (1998) mezi juniorkami 1. místo. V hlavní kategorii mužů reprezentoval Triatlet KV Petr Klíček (1975) a doběhl do cíle na 20. místě, ten měl ovšem nejpočetnější kategorii. 4. místo v kategorii mužů nad 50 let obsadil trenér Olda Dvořák. Mezi ženami - "veteránkami" 2. místo Machková Eva (Nové Hamry) a 3. místo Simona Pribičinová za Triatlet KV.

Pár fotek ze závodu najdete ve fotoalbu. 

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho klubu !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář