Jdi na obsah Jdi na menu

Na Blaťáku a ve Slavkově, závodní víkend

3. 11. 2011

 Sváteční, ale i rekordní Blaťák a nedělní Slavkov.

Nabitý program o prodlouženém víkendu měli běžci. Tradiční sváteční Blaťák, Horní Blatná /fotbalové hřiště-Blatenský Vrch/ přinesl velký rekord, údajně, viz Karlovarský Deník, 300 závodníků. Počasí jak vymalované, tedy až těsně před startem hlavních běhů / 2 100m s převýšením dle mého Polaru 125m/, výtečná konkurence, skvělá atmosféra, vylepšené cesty směrem na Blaťák. Tak to bylo to, co právě těch 300 borců a borkyň přitáhlo na start. Z našich borců se objevilo několik nejmladších od Lucky a Péti z přípravky, vedli si výtečně, bohužel ještě jsem neviděl výsledkovku. Na hlavní trati si pak vedli výtečně mladí /Barča P. 1. za 11:06 Mates Friš 3. za krásných 10:06, Eliška s Dájou vyběhly shodně za 13:06, Mates Vrba 9:10, Eva Švecová 12:46 Lucka čas ?/. My starší : Slávek ,Míra, Olda, Ludva,Vláďa sen., Simča, Ivana jsme se porvali s tratí a vybojovali potřebné body i pro sebe, i tým, do ligy, trenér O.D. vyšplhal za 12:16, Ludva těsně za ním. Dojem nám, ale i některým rodičům trošku pokazilo vyhlášení. Ne však, že by to nějak zkazili pořadatelé, ale : mezi dorostenkami byla vyhlášena společně s Evou Švecovou dorostenka Terezka Sekyrová s r.n. 1995 (která je ročník 2000) !!! A co dovedou udělat finanční odměny jsme viděli i v hlavní kategorii, kde se vynikající běžkyně Ivana Sekyrová prezentovala r.n. 1981 /???/. Asi budeme předkládat OP!!!

V neděli jsme změnili směr vyjížďky o 180°a jeli do Horního Slavkova. Víkend tedy jen Horní /blatná a Slavkov/. I ve Slavkově velmi, na konec října velmi přijatelné počasí, okolo 10°C a téměř bezvětří. Tratě tradičně , žákovské mezi zahrádkami u fotbalového hřiště, dospělí na trochu zvlněném okruhu s krásnou lesní částí s délkou 2 300m Výtečně si vedli především mladí. Medaile a tedy podium předvedli Šimon,Honza,Filip,David,Jirka a Lucka. Potom to vyšperkoval mezi mílaři Mates Vrba /2./, trenér O.D. 2. místo M50+;mezi mladými mílaři Ludva s Lubošem /2. resp.3./, Slávek s Mírou mezi vytrvalci/3.+4./, výborně běžely i Simča s Ivanou. Vyhlašovalo se tentokrát venku, restaurace je uzavřená, a vše běželo díky duši závodu Vláďovi Zounarovi, jak na drátku.

Tak zase v sobotu na Kolové, fuj už teď mi je zle, kde nás čeká 10 000m, ale s nejtěžším profilem. Dolů na Kome hezky z kopce, ale potom…… Přes Vítkovku zase zpět. POZOR jen pro starší 18ti let. Nepovinné!!!!

šéftrenér Olda Dvořák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Olda D. - MILAN VELKÝ-SLABODUCHÝ

6. 11. 2011 9:45

Milane a ostatní.
O vhodnosti a věcnosti Milanova příspěvku si každý udělejte úsudek sám. Jestli jsi to četl přesně a asi NE, tak jsem prezentoval názor především několika rodičů a závodníků. Na faktech /ročníky/ nic nezmění ani tvůj slaboduchý úvod. Mohu ti přeposlat i názor pořadatelů. S těmi jsem to právě konzultoval, nechtěl jsem ani několika slovy v komentáři někomu ublížit. Jestli někdo chrlí, pak jsi to ty!!!! Vzpomeň na Běchovice a tvůj skvělý boj na behej.com. Na starty Lady Mandlíkové, nyní i J.Novotné /přes tvůj velmi zajímavý názor v Kralovském Poříčí při našem velmi zajímavém rozhovoru/, nyní i ten slaboduchý úvod tvého velmi nepřesného útoku. Je zvláštní, že se tyto zajímavosti vyskytují jen v Ak a především ve spojení s TEBOU ?????Já jsem vždy hájil a budu hájit FAIR PLAY, jestli ty to nastavuješ jak je vzhledem k situaci výhodné, je to jen tvůj postoj. Já kabáty nepřevlékám!!! A na radu Ivany, která velmi trefně, ale trochu pozdě, mě na rozdíl od terezky bude brzy šedesát, doporučila trénink se půjdu proběhnout.

Novotný V. - Re: MILAN VELKÝ-SLABODUCHÝ

18. 11. 2011 13:26

Jako rodič Jany Novotné žádám pana Oldřicha Dvořáka, aby již nikdy nebral do svých úst a nevkládal do článků jméno mojí dcery, či jinak s její osobou nakládal. Děkuji.

michal - odečet bodů

6. 11. 2011 19:35

Všechno tu čtu a na základě toho se sešla sportovní komise a uděluje tresty - odečítám v Lize každému z hádajících se týmů 500 bodů....tak ještě ať se připjíněkdo ze Slavie a to by bylo, abychom i letos ty družstva v Lize nevyhráli :-)

Olda D. - Milan čestný, nepřesný

6. 11. 2011 17:46

Tereza Sekyrová má ročník 1995 !!!! Je ročník 2000/???/ Ivana má ročník 1981 /má ročník 1971 ???/. Pokud se Barča přihlásila někam kam nepatří rozhodně ji v tomto případě nehájím Byla stejná trať od ročníku myslím 2001. Měli tedy svojí kategorii. Přihlašovala se sama /?/, nebo rodiče/?/. Netlač mě do něčeho, děkuji. Stejně ani já nehodlám nic měnit. Podvod zůstane podvodem. Proto ty OP, tam ten ročník je!!! Pokud by to takto dělal každý ambiciózní rodič, vypadalo by to na závodech jak ve sněmovně. Pa, pa. A zase vymysli nějaké alibi. Nevím jestli to vůbec lze!!!

Milan Kalousek - Snad naposledy

6. 11. 2011 18:14

O Barču přeci vůbec nejde a já věřím, že to tak naši kamarádi Pribičinovi tak chápou. Byl to jen příměř, že napadáš ostatní, ač se ve Vašem oddíle děje totéž. Jde o to, že přesuny z mladších kategorií do starších se dějí běžně v mnoha sportech. Ty to ovšem napadáš jen když se ti to hodí. Stejně jako vloni Ti náhle začala vadit registrace Lady Mandlíkové, teď nově asi i příslušnost Jany Novotné. Plácáš pak tady patý před devátý, takže tomu asi stejně nikdo nerozumí. Podle mne jsi přemotivovaný a závistivý. Nevidím nic špatného na tom, že se veteránský běžec přihlásí do závodu s mladšími dospělými, když na to má. Proto jsem také reagoval na tvou neomalenost s jakou si jednu z nejlepších běžkyň současnosti verbálně a tak trochu "zezadu" napadl.

Olda D. - Dodatek

6. 11. 2011 17:48

Barča má uvedený správný ročník narození, ale i tak to šlo mimo mě.

Lucie Markusková - OP

5. 11. 2011 22:46

Oldo, já bych tedy byl pro to předkládání OP, protože někdy mám pochybnost, jestli Ti ho přidělili.

Milane to trošku přeháníš, ne ???

Milan Kalousek - Re: OP

6. 11. 2011 14:59

Lucko, "Na hrubý pytel hrubá záplata". Myslím, že první, kdo něco přehnal byl právě Olda.
Pokud cítil potřebu pořadatelům a rodičům vysvětlovat důvody přesunu startů některých závodníků v jednotlivých kategoriích, bylo vhodné začít u Triatletu. Proto nemám co bych na svém názoru opravoval.

Olda D. - OP???

5. 11. 2011 21:44

Co jsem chtel, to jsem napsal.

ivča - Jsem taky pro OP

5. 11. 2011 20:21

No já souhlasím. Oldo, Oldo, co Ti na to mám říct?! Myslím si o tobě své. Měl bys ale trochu potrénovat, Terezka si už vloni dávala se mnou závod, chtěla prostě běžet se mnou a to znamenalo, že musím poprosit pořadatele o to, jestli může být zapsána za dorost, já jako mamka jsem to ocenila z toho důvodu, že nebude na mě nahoře čekat, protože jejich start byl o dost dříve. Stejně tak to proběhlo letos, s tím rozdílem, že přihlášky se psaly rovnou do PC a ten tě dle věku, Oldo, zařadí sám. No a proč máš trochu potrénovat, to ti snad došlo:)) Evče Švecové se dodatečně omlouváme, ale myslím, že Terka měla nad ní dostatečný náskok a 1. místo za 11:11 si zasloužila.

Milan Kalousek - Bez nadpisu

5. 11. 2011 14:16

Oldo, já bych tedy byl pro to předkládání OP, protože někdy mám pochybnost, jestli Ti ho přidělili. Nic nevíš o průběhu přihlašování na Bkaťák v závodní kanceláři a jako každý rok jen chrlíš síru a špínu na druhé. Až vyhodíš Barču Pribičonovou z oddílu za to, že jako starší žačka startovala za mladší dorostenky, neboj my si jí vezmeme do Sokolova, stejně jako Janu Novotnou, protože nám úspěchy druhých nevadí.

Lukáš Kraft - Fotky ze Slavkovského krosu

1. 11. 2011 8:06

http://luksando.rajce.idnes.cz/Slavkovsky_kros/

Lucie Markusková - Re: Fotky ze Slavkovského krosu

2. 11. 2011 9:47

Děkujeme za pěkné fotky !