Jdi na obsah Jdi na menu

Vyhodnocení nejúspěšnějších závodníků Triatletu KV

6. 12. 2011

V pondělí 5.12.2011 proběhlo v tělocvičně v rámci tréninku vyhlášení nejlepších závodníků z atletické přípravky. Ceny dětem předával golman HC Energie Karlovy Vary Lukáš Mensator, který si pak společně s dětmi zahrál takové florbalové utkání. 

Děti trochu nervozně z rukou známého sportovce přebíraly mikulášské balíčky a diplomy, celkem jich bylo vyhodnoceno 19 - za splněnou účast v podzimní sezoně, na přespolních bězích v regionu. 4 závodníci byli oceněni hodnotněji, a to Barbora Loufková a Jan Prokop za 100 % účast na podzimních závodech, Martin Bartoš a Šimon Kraft se stali nejúspěšnějšími nováčky náboru ze září 2011. 

Pro děti, které si neodnesly odměnu žádnou, máme dobrou zprávu, na jaře opět začínáme závodit a tak záleží jen na každém závodníkovi, kolikrát se na závodech objeví. Stojí za zmínku to, že jsme letos v přípravce vyhodnotili závodníky na základě splněné účast - nikoli za dosažené výsledky. 

V roce 2012 bychom rádi jako v předešlých letech uspořádali před Vánoci - Mikulášský večírek, kde by byli oceněni všichni úspěšní závodníci z atletické přípravky i ze sk. p. Dvořáka. 

Všem dětem přejeme krásné Vánoce, hodně dárků pod stromečkem a do nového roku chuť do dalšího sportování s Triatletem ! Rodičům patří poděkování za jejich aktivní účast na závodech a podporu jejich malých závodníků ! 

Lucie a Petr Markuskovi 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr Klíček - foto

9. 12. 2011 21:34

Fotky z posledního tréninku přípravky jsou zde:
http://littlekeyy.rajce.idnes.cz/Posledni_trenink_pripravka_2011/

Přejeme vše nejlepší do nového roku. Klíčci

Trenér - Pondělí !!!

2. 12. 2011 10:35

Určitě se pokusíme v pondělí společně se staršími závodníky pogratulovat odměňovaným závodníkům z přípravky !!!! Sejdeme se tedy na "Růžáku" v 16,55 a potom se zastavíme u "Míráku", kdyby někdo čekal tam. Tak nezapomeňte a doražte !!! Nebudete litovat, nejmenovaný host je moc příjemný a skromný mladý muž /tentokrát bude bez masky/.